המרכז לבריאות הלב
המרכז לבריאות הלב
המרכז לבריאות הלב
קראו על האירועים
 הסדנאות והחידושים
שיעשו טוב ללב שלכם
 
 

כנס מומלץ:
להקדים תזונה לתרופה
פרטים בקישור
 
 

הפחתת לחץ דם ותרופות
 
שיטה ייחודית 
מוכח מחקרית
 
לפרטים 077-7007952
 

  הרצאות מומלצות:   
   שבוע בריאות רעננה  
החל מה 11.11 


סיורים וסדנאות בישול
מן הטבע
 


Google

התעמלות שיקומית בבית עוד כתבות

התעמלות שיקומית בבית (VHS או DVD)

הקלטת (VHS או DVD) "התעמלות משקמת לאחר אירוע לב" מיועדת עבור אנשים שעברו ניתוח לב פתוח (ניתוח מעקפים או ניתוח החלפת מסתם). מטרתה לאפשר לחולי לב ליהנות מתרגילי התעמלות באופן עצמאי בביתם על מנת לשפר את ההרגשה והבריאות בצורה קלה ובטוחה.

                 
להגדלה, לחץ על התמונה

    התעמלות שיקומית היא אחת הטכניקות הבסיסיות והחשובות ביותר לתהליך ההחלמה והחזרה לשגרה לאחר ניתוח לב פתוח. התרגילים עוזרים להפחית כאב וחולשה, מחזקים את השרירים, תורמים לתפקוד הפרקים ומשפרים את זרימת הדם בגוף. תרגול מתמשך תורם לשיפור תפקוד מערכת הנשימה, ניקוז הבצקות ותפקוד הגפיים. מחלימים הנעזרים בתרגילים סובלים פחות מתופעות הלוואי המקשות על תהליך השיקום, נהנים מחזרה מהירה יותר לתפקוד תקין ומספק. תחושת הבטחון העצמי המוגברת מסייעת להחזרת האמון העצמי בגוף.
   לא כל סוג של התעמלות מומלץ למשתקמים מאירוע לב. טכניקות התעמלות המיועדות לקהל הרחב ברובן אינן מתאימות. ישנם תרגילי התעמלות רבים שעלולים אף להזיק. התרגילים המופיעים בקלטת מותאמים במיוחד לתקופת השיקום מניתוח לב, הם נאספו בקפידה לאחר שנות נסיון רבות בהן אלפי חולי לב התנסו בהם. לקלטת נבחרו התרגילים בעלי ההשפעה הטובה ביותר עם רמת הבטיחות הגבוהה ביותר.
   הקלטת הוכנה בעקבות בקשתם של מחלימי לב רבים אשר נהנו מהתרגילים בתקופת השיקום במרכז ההחלמה. התרגול המשותף בקבוצה קל, אולם הצורך לזכור את התרגילים ולהתמיד בהם לאחר השחרור מבית החולים או מרכז ההחלמה קשה לרוב המחלימים. מאות מחלימי הלב שנעזרו בקלטת בביתם דיווחו על נוחות בשימוש, שיפור ההרגשה והנאה רבה. רבים מהם ממשיכים להשתמש בקלטת אף למשך שנים כדרך קלה לביצוע תרגילי התעמלות בריאים ומהנים.
 
 
נתונים טכניים:
הקלטת כוללת שתי סדרות של תרגילים – סידרה למתחילים וסידרת המשך למתקדמים.
משך הקלטת – שעה.
מתאימה לשימוש במכשירי וידיאו ביתיים או DVD.
לפרטים נוספים ולרכישה לחצו כאן או התקשרו: 050-5795155
 
 
 


 

התכנים המופיעים באתר הינם למידע בלבד ואינם באים להחליף בשום מקרה ייעוץ ו / או טיפול הניתן על ידי רופא ו / או בעל מקצוע אחר בתחום הרפואה
               מפת אתר              ©2004 ,אופיר פוגל ,כל הזכויות שמורות
דף הבית | | אודות | מאמרים | ספר הלב | סדנאות והרצאות | תקצירי מחקרים | מילון מונחים | תשובות לשאלות נפוצות | התמצאות באתר