מגוון הטיפולים המוצעים

"המסע" – שיטת טיפול ע"פ ברנדון בייס

שיטת ריפוי החושפת באפקטיביות רבה את שורש הבעיה ולא רק את תסמיניה או תוצאותיה, ובכך יכולה לסייע בפיתרון מוחלט של הבעיה.
המסע עובד ברמת המודעות העמוקה ביותר וחושף את האמת העמוקה החבויה בתוכנו. זוהי עבודת ריפוי ותהליך שינוי רב עוצמה, שבכוחו לעורר את חוכמתו האינסופית של הגוף האנושי, להבחין בדפוסי התנהגות וחשיבה המנהלים את חיינו ובזיכרונות ישנים המאוחסנים בגופנו – אותם אימצנו כתוצאה מחוויות רגשיות ופיזיות שחווינו.
המסע משחרר מחסומים שנוצרו מחוויות יומיומיות וטראומות, זיכרונות השמורים ברמת התאים ומאפשר שחרור, ריפוי, הגעה לשלווה ואהבה שהיא מהות ישותנו. טכניקת המסע מתקיימת בקנה מידה בינלאומי ומשנה את תפיסת הריפוי/חיבור בין הגוף לנפש. היא מהווה חוויה מעצבת ומשנה חיים, מסייעת בתהליך מובנה ורב עוצמה על מאות אלפי אנשים ברחבי העולם, מאתרת מחדש את העוצמה הפנימית, משחררת ממחלות פיזיות, טראומות סוגרות, דפוסים מקבעים, מנהגים תוקעים, מחשבות מעכבות, כמו-גם מעצימה את הנפש ומגדילה את הרוח.
התהליך מתבצע באמצעות דמיון מודרך ונחשב לאחד התהליכים העוצמתיים והמעצימים ביותר שקיימים לשחרור וריפוי אישי.

שטיפה אנרגטית

שיטת הטיפול, שפיתח ד”ר נאדר בוטו, מבוססת על טכניקה טיפולית המכונה “שטיפה אנרגטית”. ד”ר נאדר בוטו הינו קרדיולוג בכיר ומצנתר במרכז הרפואי רבין, שיטת טיפולו מדגישה את החיבור העמוק בין הגוף הפיזי לנפשו של המטופל. באמצעות טכניקה זו יכולים המטופלים להשתחרר מחוויות וטראומות שחוו בילדותם, אשר נותרו חסומות ובלתי נגישות, וכך לפרוק מעליהם את מצוקות ההווה. השטיפה האנרגטית מגדירה בצורה מובהקת את הקשר בין משבר נפשי לאיבר פגוע ומטרתה לחדש את זרם החיים באמצעות פתיחת מרכזי האנרגיה (הצ’אקרות) והזרמת אנרגיה לאורכם של איברי הגוף.במהלך השטיפה משתחררת אנרגיה רגשית המתבטאת בצורת בכי, צעקות וצחוק עד הופעתו של רעד בלתי נשלט, המצביע על העברת אנרגיה חיונית בגוף. טכניקה ייחודית זו נועדה למנוע הצטברות מתחים בכל חלקי הגוף, לאפשר טעינה מחודשת המעניקה תחושה של שחרור, בריאות ועוצמה.

יוגה

פילוסופיה רוחנית ואימון גופני-רוחני שמקורם בתורות החשיבה ההינדיות.
משמעות המילה “יוגה” היא לאחד, להצטרף, לרכז את תשומת הלב וליישם. הכוונה היא לאיחוד בין המודעות והעצמי הרוחני – מצב בו החושים מתכנסים פנימה (לא מופרעים על ידי גירויים חיצוניים) ואין מחשבות המסיחות את תשומת הלב. על-פי פילוסופיית היוגה, התודעה שלווה ונינוחה ואנו פוגשים את הנשמה וחווים שלווה נצחית.
סדנת היוגה מותאמת למחלים הלב וחושפת אותו לרזי השיטה ותנועותיה המרחיבות.

תטא הילינג

שיטת אימון למוח, הגוף והנשמה של המתרגל המאפשרת להתנקות מאמונות מגבילות, לחיות חיים מלאי מחשבות חיוביות ולפתח את המידות הטובות בכל מה שאנו עושים, דרך מדיטציה ותפילה.
שיטת התפתחות וטיפול, מעשית ומדויקת, בה דרך חיבור לגלי תטא ולאנרגיה גבוהה ניתן להסיר חסמים מתת המודע וליצור שינוי אמיתי בחיים, שינוי במציאות, שינוי רגשי ובריאותי.
ריפוי בשיטת תטא הילינג מתחיל בזיהוי אמונות ורגשות מגבילים והחלפתם בצורה פשוטה.

מדיטציה = התבוננות

שיטת התבוננות פנימית, או מחשבה ללא ניתוח, או חיבור של גוף-נפש-רוח, ללא מטרה חומרית, בדרך כלל. היא יכולה להיות גם אסטרטגיה לביצוע פעולה עצמית בגוף ובנפש האדם. כתוצאה מתרגול טכניקות אלה, מצב התודעה של האדם משתנה ביחס למצבי התודעה השכיחים אצלו, בעת ההתנהגות והפעולות היומיומיות.
המטופלים חווים מדיטציה כחלק מהשיקום. בתוך הרפיה עמוקה הם לומדים לשים לב לתחושות, לרגשות ולכל מה שעולה ופשוט להיות נוכחים ללא שיפוט וביקורת. כך הם מקבלים כלי תרגול לחיים המאפשר להם להתמודד עם סטרס ומועקה.

לרשות המחלים

 • קרדיולוג המחלקה במעקב יומי (בלעדי למרכז הלב)
 • בדיקה יומיומית על-ידי רופא המחלקה
 • צוות אחיות מוסמך, מיומן וזמין 24/7
 • טיפול ואיזון תרופתי ככל שנדרש
 • ניטור מדדים ומצב המחלים במהלך כל שעות היום
 • סיוע ותמיכה רגשית על ידי מיטב המטפלים (בלעדי למרכז הלב)
 • סדנאות הפותחות בפני המחלים צוהר לעולם תוכן חדש, משפר אורח חיים ומאיץ תהליכי
  השתקמות (ייחודי למרכז הלב)
 • הרצאות במגוון נושאים, שיכוונו את המטופל לשינוי תפיסת-עולמו ולבחירה מכוונת באורח חיים בריא
 • התעמלות שיקומית יומית
 • חיבור למוקד רפואה דחופה בכל זמן נתון (מוניטור)

להתרשמות מהתוכנית הענפה, לחץ כאן

גלילה לראש העמוד
הזמן מקום להחלמה:

X
צרו קשר