צוות מרכז הלב

אירוע לב מהווה צלצול השכמה.
הגוף הוא מראה לכל מה שמתחולל בקרבנו, בנפשנו ובלבנו. המדע והפרקטיקה מוכיחים שוב ושוב כי התייחסות וטיפול בגורם הנפשי והרגשי הינו הכרחי ומשלים לתהליך הריפוי המלא של המחלים. אנו ממליצים לכל המחלימים לראות באירוע שעברו כדבר מכונן, אשר יאפשר להם להיפתח לריפוי פיזי, נפשי- רגשי עמוק ומתמשך ולעלות על דרך חדשה.
לאור פז נוי רוזן, מטפלת גוף נפש בכירה במרכז הלב ואחראית על התכנית גוף נפש במרכז: “התכנית במרכז הלב מדיקל קר ייחודית, בלעדית וראשונה מסוגה בארץ.

התכנית נועדה להעניק למטופלים חוויה של רוגע, מנוחה, מרחב שקט להתבוננות פנימית והקניית ארגז של כישורים שיסייעו להם בהמשך דרכם בכל תחומי החיים. הסדנאות וההרצאות עוצבו בהתאמה מושלמת למחלימי לב ומטרתם לספק מידע חיוני וללמד עובדות מהותיות על בריאות גופם ונפשם – על הקשר בין המחלה לגוף, לרגש ולנפש. הסדנאות, המפגשים האישיים, ההרצאות והטיפולים הפרטניים מאפשרים תהליך עבודה של גילוי וחקר פנימי, התמודדות עם בעיות אישיות ומציאת פתרון שמטרתו להשתחרר מקשיים, דפוסים וקיבעונות אשר מקשים וחוסמים”. אנו ממליצים להגיע לסדנאות עם ראש פתוח, גמישות מחשבתית ורצון אמיתי לחולל שינוי. במידה ולא הצלחתם להגדיר את הבעיה בצורה ברורה, היו רגועים וסמוכים! הצוות המיומן והמסור יסייע לכם להגיע לבהירות רבה בבחירת הנושא שעליו תעבדו בתהליך.

מרכז הלב מהווה סביבה תומכת ומכילה, כך שתוכלו להיעזר באנשי המקצוע והמטפלים הרגשיים, בכל רגע נתון – לכל בעיה או בקשה. כל מחלים ומחלים במרכז מקבל טיפול ריפוי רגשי/אנרגטי פרטני על-ידי מיטב אנשי המקצוע. המטפלים נמצאים במרכז בשעות ובימים קבועים ולכל המחלימים נקבעים טיפולים אישיים מותאמים עוד בהליך הקליטה להחלמה.

קרדיולוג הבית: ד"ר אילן קיציס

קרדיולוג הבית: ד”ר קיציס הינו מומחה לקרדיולוגיה ולרפואה פנימית: מסתמי הלב, אי ספיקת לב וגורמי סיכון – השמנה (סינדרום מטבולי). מנהל המרכז למניעה ושיקום הלב – בבית חולים איכילוב מנהל מרפאת גורמי סיכון למחלות לב וכלי דם מנהל מרפאת מסתמים ומחלות מבניות של שריר הלב – מכון הלב בית חולים איכילוב. מומחה לטיפול בגורמי סיכון ובעיקר בתחום הסינדרום המטבולי – השמנת יתר, שומני הדם ויתר לחץ דם. יועץ קרדיולוגי למחלקת ניתוחי לב. קרדיולוג בקהילה בשש מרפאות בקופת חולים לאומית בעברו היה יושב ראש החוג לקרדיולוגיה בקהילה – האיגוד הקרדיולוגי בישראל, אחראי על אתר האינטרנט לקהל הרחב של האיגוד הקרדיולוגי בישראל ומנהל תוכנית להפחתה במשקל – “גדולות”.

רופא הבית: ד"ר שמעון בר-דוד

רופא הבית: דר’ שמעון בר-דוד. עבד במשך 33 שנה בטיפול נמרץ בביה”ח איכילוב ושימש כסגן מנהל המחלקה. בשנים האחרונות הוא עובד במרכז הלב כרופא הבית ועושה את עבודתו במקצועיות, בנאמנות ובמסירות גדולה.
שושי אחות ראשית

אחות ראשית: שושי אלישיב

אחות ראשית: שושי אלישיב
בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום.
עבדה בביה”ח איכילוב במשך 4 שנים
ובמשך 10 שנים ב”פאלאס מדיקל” כאחות אחראית מחלקה:
אחראית על תחום של מניעת זיהומים ואחראית על ניהול סיכונים.

שושי הינה אחות ראשית במרכז הלב ועושה את עבודתה עם חיוך גדול, אהבה גדולה ומסירות אין קץ.

נדב בן יהודה

בעברו שיחק בתיאטרון, כתב מחזות וביים הצגות. בגיל 45 חלה בצהבת חריפה, שהתוצאה הישירה שלה היתה מחלת פיברומיאלגיה. סימני המחלה היו תשישות, כאבי גוף קשים, דיכאון עמוק וחרדות. תוך כתיבת המחזה האחרון שלו הוא תר אחר דרכים לרפא את עצמו: הוא למד 4 שנים רפואה סינית מסורתית, דיקור, שיאצו ותזונה סינית. התעמק בלימודי זן-בודהיזם ובודהיזם טיבטי. הקפיד על תרגולים יומיומיים של תפילה, צ”י-קונג, מדיטציה, טאי-צ”י ותזונה על- מנת לרפא את עצמו ואלו אכן עבדו.

הוא הצליח לרפא את עצמו לחלוטין – מהפיברומיאלגיה, מהדיכאון, מהחרדות וממכאובי הגוף והנפש. נדב לימד במכללת רידמן במשך 9 שנים ובמכללת “מהות” ובקמפוס “ברושים”. הכלי העיקרי שאיתו הוא עובד נקרא “המסע” של ברנדון בייס. כלי נפלא ומרומם לגילוי, טיפול, טיפוח עצמי וריפוי ברמות העמוקות ביותר. נדב מלמד כיצד לקחת אחריות על הריפוי העצמי ולתעל אותו דרך כלים נפלאים לתוצאות נפלאות, פיסיות, רגשיות, מנטליות ורוחניות. לא מזמן התגלה בגופו סרטן. בעזרת ניסיון רב-השנים והכלים הרבים שרכש הוא צלח לרפא את עצמו. האונקולוג שטיפל בו ובחן את הממצאים הפתולוגיים אמר: “הגידולים האלה נראים, במבחן הפתולוגיה, כְּנְמַקִים… כאילו שעברת טיפול כימותרפי” (נדב לא קיבל שום טיפול כימותרפי). תפיסת העולם של נדב : אם אני ריפאתי את עצמי, כל אחד יכול לרפא את עצמו! במידה ויהיו לו את הכלים הנכונים וההכוונה הנכונה. נדב איגד את כל שיטות הריפוי והצמיחה שפגש בדרך – לדרך אחת שלמה ומלאה.

מטופלים מספרים על נדב, שהידע המעמיק שלו, ניסיונו הרב והאורך רוח שלו מובילים אותם להתהלך שבי אחריו ולהיפתח לעולמות חדשים ומפתיעים.

רוית מרטינז

רוית החלה את דרכה כאשר עסקה במשך רוב חייה הבוגרים בהצלת חיים כפארמדיקית בארץ ובעולם.
מכורח תפקידה הגיעה לאזורים מוקי אסון וסייעה לאנשים רבים להתמודד עם משברים קשים בחיים הן מבחינה רפואית והן מבחינה נפשית.
במהלך השנים חלתה במחלה אוטואימונית שהצריכה טיפולים כימותרפיים לא קלים.
בעקבות התנסותה בעבודתה עם אנשים ברגעי משבר בחייהם היא מצאה את הדרך להבריא את עצמה וכך החל מסעה לגילוי האימון האישי. לימודי ה”מטאיזם” והכשרתה כמטפלת בשיטת “המסע”, סייעו לה רבות להבריא ולחיות חיים מלאים.
מאז רוית משלבת את עולם הרפואה הקונבנציונאלית יחד עם עולם הטיפולים הרגשיים ומסייעת לאנשים להתמודד עם מצבי לחץ וחרדה כתוצאה מאירועים רפואיים שעברו.
במרכז הלב רוית מטפלת בשיטת “המסע” ומעבירה הרצאה על בסיס שבועי.

מטופלים מספרים על רוית, שהאישיות הלבבית שלה, הנעימות שהיא מפגינה, הרוך והרגישות משרים עליהם נינוחות, שלווה ורוגע.

לאור פז-נוי-רוזן

לאור החלה את מסע החיפוש שלה כבר שהייתה קטנה. היא שאפה להתחבר לשמחה ולאושר גם בתקופות מאתגרות יותר של החיים. למדה עיצוב ואומנות במרכז הטכנולוגי בחולון, עבדה בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה כמעצבת למעלה מעשור, ואז ביום בהיר אחד היא מצאה את ספר “המסע”, או שהוא מצא אותה. מאז חייה לא נותרו כשהיו. היא עברה את סדנאות “המסע” בארץ ובחול, הוכשרה להיות מטפלת בשיטה, המשיכה ללימודים בבית ספר למסתורין בארץ ובלונדון, נסעה להודו ל-3 שבועות למסע משנה חיים עם “ברנדון בייס”, מייסדת שיטת המסע, ומטפלים נוספים מכל העולם – וחזרה לארץ שונה בתכלית.

היא המשיכה ללימודים אצל ד”ר נאדר בוטו, אצלו רכשה כלי נוסף בשם “שטיפה אנרגטית” ומאז היא רוקחת לכל מטופל את ההתייחסות הייחודית והמתאימה לו. בארגז הכלים שלה, תוכלו למצוא מגוון רחב ועשיר של כלים, איתם היא עובדת במקצועיות יתרה ובאהבה אינסופית, הכלי החזק והעצמתי ביותר שלה – זה האהבה הבלתי מתפשרת שהיא רוחשת לאנשים, לאמת ולריפוי.

הקליניקה הפרטית של לאור גדושה ועמוסה במטופלים אשר חוו העצמה אישית, ריפוי פיזי ונפשי ורואים בלאור כמושיעתם.
בשנים האחרונות היא מעבירה סדנאות והרצאות בתחום הריפוי והעצמה האישית והיא מטפלת הבית של מרכז הלב.
במדיקל קר היא מעבירה באופן קבוע טיפולים וסדנאות והיא הרוח הגבית מאחורי השליחות הגדולה והמדהימה הזו.
לאור צועדת קדימה בתשוקה ובחיוניות – מאמנת אנשים להאמין בעצמם, ביכולת שלהם לרפא כל אספקט בחייהם – רגשי או פיזי ולהשיב לעצמם את האהבה, התשוקה, השמחה וההגשמה!

מטפלים מספרים על לאור, שהחיוניות שלה, הטמפרמנט הכובש, המקצועיות נטולת הפשרות והביטחון שהיא מקנה להם בטיפול, מביאים אותם לגלות בעצמם עוצמות – להתפרק ולהיבנות מחדש.

אתר המטפלת- http://www.laori.co.il/ 

קציעה אלדר

B.A בסיעוד/ האוניברסיטה העברית בירושלים
M.A בסיעוד/ אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

כיום קציעה אחראית מרפאה בקופת חולים “מאוחדת”,  זאת לאחר עשרים שנות עבודתה במסגרת בית חולים במיון נשים.
את התואר הראשון למדה באוניברסיטה העברית ובאוניברסיטת בן גוריון את התואר השני. במהלך השנים רכשה השכלה כמחנכת וכמנחת קבוצות בנושא מיניות, למדה קואצ’ינג בנושא זוגיות ותקשורת מינית בריאה.
כותבת טור שבועי בפורטל רחובות, משדרת ברדיו אינטרנטי מידי שבוע בתוכנית אישית ומרצה בנושא מיניות בריאה לאחר אירוע לב במרכז הלב מדיקל קר.

מטופלים מספרים שהשנינות של קציעה, שחוש ההומור והפלפליות שלה מכניסים להם הרבה מאוד כייף והנאה ומוציאים אותם מהשגרה. כמוכן המידע שהיא מספקת להם חשוב וחיוני עד מאוד בתהליך ההחלמה שלהם.

סיגל וייס גרוסמן

נטורופתית והרבליסטית קלינית. סיגל למדה נטורופתיה במשך 4 שנים ב”מכללה לטבעונות זנבר”, בת”א.
הכשרתה כללה לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, תזונה טבעית, צמחי מרפא, ארומתרפיה, פרחי בך, הומוטוקסיקולוגיה, שיאצו, טווינה, ורפלקסולוגיה.

את לימודי הרפואה הסינית היא סיימה בהצטיינות ב”מכללה לטבעונות זנבר”.
עם התמחות קלינית בסין – באוניברסיטה לרפואה סינית מסורתית. Shandong University
כמוכן בעלת התמחות באירידיולוגיה, בבית הספר ההישראלי לאירידיולוגיה ואבחונים. ובעלת דיפלומה ברפואת צמחים לתואר הרבליסטית, “ראן צמחים”, ישראל.

בגישתה כמטפלת וכמרפאה, סיגל שמה כנר לרגליה את מחויבותייה להישאר מעודכנת וערנית להתפתחויות המתמידות בעולם הרפואה הטבעית והקונבנציונאלית, עלכן היא מקפידה ללמוד ולהתמחות בקורסים ובהשתלמויות.
סיגל בעלת ניסיון עשיר של כ- 15 שנות עבודה קלינית אינטנסיבית מול אלפי מטופלים, באבחון ובריפוי מגוון רחב של בעיות ומחלות.

מטופלים מספרים על סיגל שהידע והניסיון הרב שלה ניכרים בפגישות האישיות והקבוצתיות ושהרוך והחום שהיא מפגינה כלפי המטופלים העניקו להם תחושה נינוחה וטובה.

רועי בורשטיין

לאחר תאונה קשה שעבר בזמן שירותו בצבא ואשפוז ממושך בבית החולים השיקומי החל מסעו האישי בחיפוש פנימי. הוא החל לתרגל מדיטציה והתבוננות פנימה, ו”ויפאסנה״ דרך מדיטציה היתה הכלי המרכזי בחייו להיפתח לשמחה ולאור.
לפני עשר שנים מחלה אוטואימונית שתקפה את גופו ביססה את ההבנה כי ישנה עוד עבודה פנימית רבה לפניו – שיטת “המסע “ שחררה אותו מן המחלה ומאז הוא נפתח ליקום מלא באהבה ובאור.רועי מטפל מוסמך של ״המסע״ ומלווה אותה בכל סדנה בארץ. למד את הטכניקה העתיקה מהוואי הו”אופונופונו” אשר מאפשרת לראות את החיים ממקום של שחרור וחמלה פנימית.
מאז הוא חי את חייו בקבלה, בחמלה, באהבה ובחופש ונוהג באותו האופן גם עם מטופליו.

מטופלים מספרים שרועי מטפל בנעימות כובשת, באצילות המפרקת מחסומים ובעוצמה כבירה אשר צולחת בנקל להוביל אותם למקומות שלא חוו קודם לכן.

נועה בר

נועה בר מטפלת רגשית לשקט ולריפוי פיזי, נפשי ותודעתי. במהלך חייה למדה כי האושר אינו תלוי בדבר חיצוני, אלא, אך ורק בעצמה, בעשייה ובבחירות שלה.

נועה עברה הרבה עד שהגיעה לעסוק ביעוד שלה כמטפלת/מדריכה לאיזון, לשקט ולשלווה פנימיים. עיסוק שמסב לה הרבה אושר, סיפוק והנאה.

משנת 2013 היא מטפלת בקליניקה הביתית שלה בטיפולים פרטניים, במקביל להנחיית קבוצות וסדנאות שונות. היא מתמחה ב”שטיפה אנרגטית” – השיטה של דר’ נאדר בוטו לניקוי החסימות האנרגטייות, כתוצאה מהזיכרון הרגשי בגוף עקב משברים וטראומות מהעבר.

נועה מטפלת ומדריכה “טרילותרפית” לההתפתחות אישית, לריפוי ולשקט פנימי, ע“פ השיטה של – זן מאסטר ניסים אמון. מורה מוסמכת לאשטנגה יוגה.

“כמו הים וכמו הטבע, נסיבות החיים משתנות כל הזמן. הדרך שאני מציעה הינה תהליך של ניקויי רגשי, לימוד מודעות ותרגול מדיטציה. מאחלת הצלחה במסע עם המון אהבה וסליחה עצמית”.

מטופלים מספרים על נועה שהאישיות הקורנת שלה, האהבה שהיא מפזרת לכל עבר והמקצועיות הרבה שהיא מפגינה,
מעניקים להם קרקע איתנה להביע את עצמם בדיוק כפי שהם!

לרשות המחלים

 • קרדיולוג המחלקה במעקב יומי (בלעדי למרכז הלב)
 • בדיקה יומיומית על-ידי רופא המחלקה
 • צוות אחיות מוסמך, מיומן וזמין 24/7
 • טיפול ואיזון תרופתי ככל שנדרש
 • ניטור מדדים ומצב המחלים במהלך כל שעות היום
 • סיוע ותמיכה רגשית על ידי מיטב המטפלים (בלעדי למרכז הלב)
 • סדנאות הפותחות בפני המחלים צוהר לעולם תוכן חדש, משפר אורח חיים ומאיץ תהליכי
  השתקמות (ייחודי למרכז הלב)
 • הרצאות במגוון נושאים, שיכוונו את המטופל לשינוי תפיסת-עולמו ולבחירה מכוונת באורח חיים בריא
 • התעמלות שיקומית יומית
 • חיבור למוקד רפואה דחופה בכל זמן נתון (מוניטור)

להתרשמות מהתוכנית הענפה, לחץ כאן

גלילה לראש העמוד
הזמן מקום להחלמה:

X
צרו קשר