דבר מנכ”ל המרכז

"מִי-הָאִישׁ, הֶחָפֵץ חַיִּים; אֹהֵב יָמִים, לִרְאוֹת טוֹב.
נְצֹר לְשׁוֹנְךָ מֵרָע; וּשְׂפָתֶיךָ, מִדַּבֵּר מִרְמָה. סוּר מֵרָע,
וַעֲשֵׂה-טוֹב; בַּקֵּשׁ שָׁלוֹם וְרָדְפֵהוּ"

(תהלים, מזמור לד פסוקים י"ג – ט"ו).

לאחר מאמצים כבירים הקמנו את מרכז החלמה לאנשים שעברו אירוע לבבי, כבר שנים שאני חולם על הקמתו ומשקיע בו את כל מרצי. על פי תפיסתי, גישת עולם המסתכלת על האדם כמכלול ומשלבת את הרפואה הקונבנציונלית בשילוב רפואה משלימה המטפלת בפן הרגשי וביתר רבדי הגוף והרואה באדם כמכלול, היא זו שצריכה להוביל את הרפואה.

מרכז הלב מהווה תמהיל של שני פרמטרים: שירות רפואי מקצועי יחד עם הבנה וראיית האדם. במסגרת תקופת ההחלמה מקבלים המחלימים טיפולים פרטניים על ידי מיטב המטפלים בארץ במגוון שיטות הכוללות: הדרכה לתזונה נכונה דרך הקניית כלים רגשיים להתמודדות עם לחצים וטראומה, כמו גם, תרגולים פיזיים משלימים, דמיון מודרך, מדיטציה ואף תמיכה רגשית פרטנית.

המרכז מאפשר להתאושש, לנוח ולקבל השגחה רפואית צמודה ברמה הגבוהה ביותר. המקום עוטף באהבה ובאכפתיות גדולה את המטופל ומאפשר לו מפגש נעים עם תכנים וכלים אשר יסיעו לו להכיל את הטראומה שחווה ולשנות את אורחות חייו. צוות ההנהלה, שבראשותי, יחד עם צוות רפואי מהמעלה הראשונה, וצוות המטפלים בראשות הקרדיולוג ד”ר קיציס אילן, מנהל המחלקה לשיקום הלב באיכילוב, עובדים בשיתוף פעולה מלא ויחד אנו חותרים להעניק למחלים טיפול רפואי מקצועי בשילוב עם שינוי רגשי מאיץ שיקום. הייחודיות של מרכז הלב נובעת מההבנה כי גוף ונפש הם אחד ועל-מנת לדאוג לבריאות הכללית יש לדאוג להזנה נפשית לא פחות מהטיפול הגופני.

חשיבות ההחלמה היא קריטית!
במרכז הלב אנו פועלים באופן ייחודי ובלעדי על מנת להפחית את מחוללי הסיכון הגורמים לאירוע לבבי נוסף, מקנים כלים לשחרור הפחד, הטראומות ומחוללי לחץ הנמצאים בגוף. במרכז עומדים לרשות המחלים טיפולים פרטניים ורגשיים, כלים מעשיים לשחרור עכבות, קשיי שינה, פחדים, חששות וסימפטומים נלווים נוספים. והכול ללא תשלום!

אני מודה לכם שבחרתם את מרכז הלב מדיקל קר ומאחל לכולכם החלמה מהירה, ריפוי מעמיק של הגוף והנפש וגילוי כוחות הריפוי והעוצמות הקיימות בכל אחד מאיתנו.

שתהא לכולנו שנה מצוינת ובריאות איתנה.

בברכה,

שאולי פז יניב.

לרשות המחלים

 • קרדיולוג המחלקה במעקב יומי (בלעדי למרכז הלב)
 • בדיקה יומיומית על-ידי רופא המחלקה
 • צוות אחיות מוסמך, מיומן וזמין 24/7
 • טיפול ואיזון תרופתי ככל שנדרש
 • ניטור מדדים ומצב המחלים במהלך כל שעות היום
 • סיוע ותמיכה רגשית על ידי מיטב המטפלים (בלעדי למרכז הלב)
 • סדנאות הפותחות בפני המחלים צוהר לעולם תוכן חדש, משפר אורח חיים ומאיץ תהליכי
  השתקמות (ייחודי למרכז הלב)
 • הרצאות במגוון נושאים, שיכוונו את המטופל לשינוי תפיסת-עולמו ולבחירה מכוונת באורח חיים בריא
 • התעמלות שיקומית יומית
 • חיבור למוקד רפואה דחופה בכל זמן נתון (מוניטור)

להתרשמות מהתוכנית הענפה, לחץ כאן

גלילה לראש העמוד
הזמן מקום להחלמה:

X
צרו קשר